İş Sahibi Olma Yatırımı


Günümüzde yaptığımız her şeyin öncesinden yaptığımız bir yatırımı vardır. Bir akrabamızı ziyaret etmeye gittiğimizde ödediğimiz yol ücreti, bir arkadaşımızla sohbet etmek adına oturduğumuz bir cafede ödediğimiz hesap, aile fertlerimizi mutlu etmek adına aldığımız hediyelerimize ödediğimiz tutar… Bunlar ve daha sayılabilecek, hayatımızla iç içe olan birçok alanda benzer çeşitli yatırımlar yaparız. Daha açık bir ifadeyle herhangi bir şey elde etmek veya birşeylere ulaşmak istiyorsak, bunun öncesinde, öyle veya böyle bir şekilde yatırım yapmak zorundayız.


Konuyu biraz daha özelleştirecek olursak, iş aramak adına da çeşitli yatırımlar yapmaktayız. Örnek olarak, iş görüşmesinde giydiğimiz elbiseler, görüşmeye giderken harcadığımız yol ücreti, zaman, çalışma ve daha bir sürü şey verilebilir. Yeni bilgi ve milenyum çağında ise bu yatırım dijital alanda gelişti ve yükseldi. Bu gelişme aklınıza gelebilecek her şekilde yolunu sürdürdü. Artık iş bulmak için daha farklı bir yatırım yapmak gerekir hale geldi. İşte bu noktada bütün ezberleri bozan yepyeni bir sistem ve yatırımla karşınıza çıkan bir internet sitesi var: kariyervideom.com


Kariyervideom.com, kişilerin iş arama ve bulma yatırımlarını minimize ederek, başta zaman olmak üzere birçok açıdan iş arayan kişilere destek oluyor. Kişiler kariyervideom.com aracılığıyla oluşturdukları video özgeçmişlerini başvuracağı kurum ve kuruluşlara iletiyor. Bu iletiden sonra işveren, git-gelli bir görüşmeyi rafa kaldırıyor. Kişiyi direkt olarak işe başlaması adına arıyor ve iş hemen bulunuveriyor!


Unutmamak lazımdır ki yatırımlar, ancak ve ancak doğru tarafa evrildiğinde kazanç getirir. Siz de çok dallı ekstra yatırımlarınızdan kaçarak hemen kariyervideom.com üzerinden bir video özgeçmiş randevusu alarak, bu külfetten kurtulabilirsiniz. Kapı kapı dolanmadan, zamanınızı harcamadan, tıpkı işverenin karşısındaymış gibi bir özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Uzmanlar tarafından hazırlanacak bu özgeçmişle iş bulma şansınızı kat be kat artırabilirsiniz!


#kariyervideom #videocv #videoözgeçmiş #iş #işbulma

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör