Özen+Önem+Değer = İş Sahibi Olmak


İş sahibi olmak adına artık yeni kavramlara sahibiz. Bu kavramlar ise: Özen, önem ve değer.


Özen, daha çok iş başvurularında kullanılan materyallerin veya aracı işlemlerin özenli olmasını ifade ediyor. Daha özenilmiş, üzerine titrenmiş olan çalışmalar, özgeçmişler ve giyim gibi konular işverenlerin açısından büyük bir dikkatle takip ediliyor. Buna paralel olarak da özen ne kadar fazlaysa iş arayan kimselerin iş bulması daha da kolaylaşıyor. Özen ile iş bulma arasında doğrusal bir ilişki gözlemleniyor.


Önem ise; özen kavramını destekleyen bir kavram olarak karşımıza çıkıyor. Özenilmiş ancak önemli tutulmayan iş bulma materyalleri veya araçları işverenler tarafından da önemsiz hale geliyor. Bu nedenden ötürü iş arayan adayların, kesinlikle özenle hazırlanmış ve önemle sunulunan özgeçmişlere, aracı uygulamalara ihtiyacı oluyor.


Değer ise; söz konusu özgeçmişlerin veya iş başvuru aracı uygulamaların herhangi bir şekilde olmayıp belirli bir değer ekseninde olması gerekiyor. Daha özetle anlatmak gerekirse özenle hazırlanmış, yüksek oranda önem verilmiş ve farklı bir yaklaşımla yeni bir değer yaratan bir özgeçmişe veya iş başvuru uygulamasına ihtiyaç duyuluyor.


Bütün bu kavramlar bizlere farklı, sıradışı, özen gösterilmiş, değer verilmiş ve belirli bir değere sahip bir özgeçmiş modelinin olması gerektiğini işaret ediyor. Söz konusu özgeçmiş modeli ise video özgeçmiş olarak ortaya çıkıyor.


Peki söz konusu video özgeçmişi nasıl ve nereden elde edeceğiz? Nasıl farklı olacağız?


İşte bu soruların yanıtını ise Kariyervideom.com veriyor. Kariyevideom.com aracılığıyla profesyonel bir stüdyo ortamında, profesyonel ekiplerce ve İK uzmanlarından danışmanlık ve destek alarak bir video özgeçmiş hazırlayabiliyorsunuz. Üzerine maksimum özen gösterilmiş, maksimum seviyede önem verilmiş ve maksimum seviyede bir değere sahip olan kariyer videonuz sizin oluyor. Artık bambaşka bir şekilde iş başvurusu yapıyorsunuz, işverenlerin daha ilk anda aklında kalıyorsunuz ve kolayca iş sahibi oluyorsunuz.


#kariyervideom #kariyer #işbul #iş #ilan #personel #eleman #videocv #videoözgeçmiş


1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör