• editör

Video Özgeçmiş (CV) Tasarrufu


Video özgeçmişin, iş başvurusu yapan adayların, halihazırda maddi bir sıkıntıyla boğuşurken onlara tasarruf sağladığı saptanmıştır. Hem de bu tasarruf ciddi meblağlara tekamül etmektedir. Bu nedenle yeni dönemde adayların yoğun olarak ve bloklar halinde video özgeçmişe doğru kayacağı öngörülmektedir.


Nedir bu tasarruf? Nasıl yani tasarruf?


Şimdi olayı basite indirgeyerek anlatalım. Bir kişi bir özgeçmiş (cv) dolduruyor ve iş başvurusu yapmak için gerek e-posta yoluyla gerekse direkt olarak kendisi başvuracağı yerlere direkt olarak giderek söz konusu özgeçmişlerini işverenlere iletiyor.


Belki e-posta yoluyla gönderilen cvler masrafsız gibi gözükebilir ancak şöyle bir düşünce süzgecinizden geçirince başta zaman olmak üzere birçok maddi-manevi masrafının çıktığını görebiliyorsunuz. Bununla birlikte cv bırakmak için harcanan yol parası, yemek parası derken bütçe epey şişiyor.


Daha sonra aday – yazılı özgeçmiş gönderenler için – birkaç işveren tarafından iş başvurusuna istinaden görüşmeye çağırılıyor. Adayın bu kez giyim, yol, yemek, kuaför gibi birçok ek gideri daha çıkıyor. Bütçe katlandıkça katlanıyor. Hele ki bu görüşmeler birkaç yer ile farklı tarihlerde olursa iş gerçekten ciddiye binmeye başlıyor.


İK uzmanlarınca, aktif iş arayan ve görüşmelerde bulunan bir aday bir ay içinde ortalama ₺1.000 civarında para harcıyor! Çünkü yazılı özgeçmiş işverenlere yetmiyor, gözüyle görmek, konuşmasını dinlemek, yüzüne bakmak, kağıtlarda yazanları bir de ağızlarından dinlemek istiyorlar.


Peki ya ne yapmalı? Çözüm ne olmalı?


İşte burada kurtarıcımız devreye giriyor. Çok çok düşük bütçelerle ancak en profesyonel en uzman şekilde hazırlanan video özgeçmişleri bizlere o sunuyor: Kariyervideom.com

Kariyervideom.com ile tanışıp, İK uzmanlarından destek ve danışmanlık alarak, profesyonel ekiplerce, profesyonel bir stüdyo ortamında, profesyonel bir video cv’ye kavuşulabiliniyor. Bu özgeçmişle de kişinin kendisi evde otururken, bir kopyası iş başvurusuna gidiyor. Bütün bu masraflar pas geçilerek en tasarruflu, en etkili ve en farklı işe başvuru yöntemi ortaya çıkıyor!


Kariyervideom.com, video özgeçmişin Türkiye’deki TEK adresi!


#kariyervideom #kariyer #izmir #iş #işbul #videocv #videoözgeçmiş #video #cv #özgeçmiş

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör